Лют

ERASMUS+ DocHub PROJECT

Із 18 по 20 лютого 2020 року у рамках проєкту Erasmus + «Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s regions» представники команди DocHub від МНУ імені В.О. Сухомлинського у складі проректора з науково-педагогічної роботи проф. Р.В.Дінжоса, декана факультету іноземної філології доц. Т. О. Мороз взяли участь у Міжнародній конференції “Evaluation of academic writing skills training results”, що відбулася на базі Харківськоно національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Учасники конференції презентували результати роботи, навчальні дисципліни для підготовки докторів філософії, обговорили перспективи щодо забезпечення якості та акредитації докторських програм, акредитації міжінституційних програм доктора філософії. Сподіваємося на плідну співпрацю з учасниками заходу не тільки на рівні факультетів, а й університетів.