Лют
2020

Факультет іноземної філології вдруге стає місцем проведення пробної сесії ЗНО-2020 – на цей раз цьогорічні випускники перевіряли рівень готовності до складання іспиту з української мови та літератури. Правила нового правопису, цікаві випадки наголошення, пунктуаційні норми, цитати з творів українських письменників та ще багато “нестандартного” мали максимально наблизити учасників до реалій основної сесії ЗНО! Результати незабаром на електронні пошти абітурієнтів після перевірки робіт викладачами кафедри загальної та прикладної лінгвістики. Є час для вдосконалення у процесі підготовки до обов’язкового іспиту на дорослість! Успіхів!