Лют

Робота з метафоричними асоціативними картами в консультаційній роботі

21 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету був проведений майстер-клас на тему “Робота з метафоричними асоціативними картами в консультаційній роботі” для студентів факультету педагогіки та психології 2-4 курсів спеціальності “Психологія” та 167 групи спеціальності “Спеціальна освіта. Логопедія”.

Тренером виступиа керівник Центру психологічної служби університету Д. С. Гулькова.

Метафоричні карти – професійний психологічний інструмент, в основі використання якого лежить робота з візуальною метафорою.

Під час заняття використовувалися карти “Креатив”, “Джерело”, Печери, гроти та тунелі”, “Saga”, “Таємниці жіночої сили”, які учасники мали змогу застосовувати в практичній роботі на майстер-класі.

У ході заняття студенти мали можливість обговорити основні принципи і правила роботи з картами та розглянули можливості використання нових технік в індивідуальній роботі.

Після закінчення заняття учасники отримати досвід роботи з асоціативними картами і освоїли технологію роботи з колодами, поповнили свій професійний багаж новим ефективними інструментами.

Учасники залишилися задоволеними від заняттям, чудово і корисно провели час у компанії майбутніх спеціалістів.