Лют

«Психологія іміджу»

24 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено для студентів 2-3 курсів спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології заняття профорієнтаційного спрямування на тему «Психологія іміджу».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студентка 3 курсу , практикантка Анна Новікова.

Заняття проводилося з метою визначення сутності поняття «імідж» і його роль у формуванні особистості як психолога, сприяння розвитку навичок ефективної самопрезентації, формування вмінь розробляти власний імідж.

На занятті учасники активно обговорювали складові іміджу психолога; визначали основні характеристики, якими необхідно володіти, щоб справляти позитивне враження, ознайомилися з прийомами формування потреби в іміджі. За допомогою практичних вправ навчилися бачити незвичайне у звичайному; формувати вміння перетворювати складні речі на прості; допомагати знаходити час на творчий пошук і релаксацію.