Лют

«Толерантність врятує світ»

25 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби відбулося тренінгові заняття зі студентами 2-4 курсів спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології та студенткою 248 групи спеціальності “Початкова освіта факультету дошкільної та початкової освіти” на тему «Толерантність врятує світ».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студентка 2 курсу, практикантка Ірина.

Цілі заняття:

– дати уявлення про поняття толерантність, розкрити значення толерантності в житті людей і демократичного суспільства;

– проаналізувати деякі життєві ситуації;

– укорінити навички толерантної поведінки.

У процесі заняття студенти зрозуміли поняття «толерантність», під час обговорень пояснювали, чому терпимість є умовою збереження світу та за допомогою практичних вправ змогли досягти компромісу в конфліктних ситуаціях, а також удосконалити навики роботи в групах, уміння логічно і критично мислити.