Лют

«Ціна влади – відповідальність»

25 лютого 2020 року зі студентами 247 групи спеціальності Українська мова. Філологія факультету педагогіки та психології було проведено семінарське заняття з елементами тренінгу на тему «Ціна влади – відповідальність».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студентка 2 курсу, практикантка Аліна Шевченко.

Мета заняття: навчитися формувати відповідальну поведінку, проінформувати стосовно відповідальної поведінки, сформувати образ відповідальної особистості.

Протягом заняття студенти мали змогу усвідомити свою поведінку, як позитивну, так і негативну, зрозуміти власні вчинки. За допомогою вправ відпрацювали навички прийняття рішення, а також сформували образ відповідальної людини та розвинули основні якості відповідальної особистості.