Лют

«У лабіринтах свідомості. Навички активного слухання»

25 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено інтелектуальну гру “У лабіринтах свідомості. Навички активного слухання” зі студентами 2-3 курсів спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступив волонтер Центру психологічної служби, студент магістр спеціальності “Соціальна робота” факультету педагогіки та психології Дмитро Корольов.

Під час гри учасники розширили можливості встановлення контакту в різних ситуаціях спілкування, відпрацьовували навички розуміння інших, себе, а також взаємостосунків один з одним. За допомогою активних вправ опанували навички ефективного слухання, а також розширили діапазон творчих здібностей.