Лют

«Почни із себе»

26 лютого 2020 року зі студентами 218 та 228 групи спеціальності “Дошкільна освіта факультету дошкільної та початкової освіти” було проведено семінарське заняття з елементами тренінгу на тему «Почни із себе».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студентка 2 курсу, практикантка Аліна Коханевич.

Мета заняття:

– ознайомити з поняттям «самооцінка», видами самооцінки;
– навчити адекватно оцінювати свій характер;
– діагностувати рівень самооцінки учасників та підвищити його;
– виховувати бажання самовдосконалювати себе як особистість.

Під час заняття учасники називали види самооцінки; оцінювали риси свого характеру та порівнювали результат з оцінками одногрупників. У процесі виконання вправ визначили основні переваги та недоліки самооцінки, як шаблони та ярлики впливають на самооцінку та психологічний стан. За допомогою діагностичного матеріалу визначили свій рівень самооцінки та отримали рекомендації від тренерів, як підвищувати власну самооцінку. Активну брали участь у обговоренні стосовно важливості мати адекватну самооцінку, як виражається низька самооцінка у хвороби та недуги в тілі та як із цим боротися.