Бер

Благодійний концерт

27 лютого 2020 року в Миколаївському національному університеті відбувся благодійний концерт на підтримку тих, хто потребує нашої допомоги (Тетяни Крамаренко, студентки 2 курсу факультету педагогіки та психології, яка бореться з хворобою) зусиллями факультету педагогіки та психології.

Дякуємо студентству (а особливо-студраді), центру «Естетика», зразковому хореографічному ансамблю «Карамельки» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний» (керівники: Юлія Смарусь та Вячеслав Яневський), колективу «Брейвс крю» народного ансамблю танцю «Юність Прибужжя» за такий особливий день, коли кожний міг долучитися до доброчинної справи.

Милосердя і доброта – як два крила, на яких тримається людство. Будьте великодушними, щирими у своїх намірах і це повернеться до вас сторицею.