Бер
2020

«Супервізія як один із методів теоретичного і практичного підвищення кваліфікації фахівців»

27 лютого 2020 року зі студентами 2-4 курсів спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології була проведена Супервізія.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова.

Супервізія (від supervidere – оглядати зверху) – це один із методів теоретичного і практичного підвищення кваліфікації фахівців у сфері психотерапії, клінічної психології та ін. У формі їх професійного консультування та аналізу доцільності і якості використовуваних практичних підходів, методів психотерапії.

Супервізія відрізняється від неочікуваної розмови про клієнта і труднощів роботи з ним тим, що, як правило, має деякий план, структуру, в рамках якої здійснюється супервізія.

У рамках Центру психологічної служби разом зі студентами було обговорено професійні випадки.

Студенти активно брали участь в обговоренні, використовуючи теоретичні навички та власний професійний досвід.