Бер

«У лабіринтах свідомості. Лідерські якості особистості»

27 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено інтелектуальну гру “У лабіринтах свідомості. Лідерські якості особистості” зі студентами 2-4 курсів спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології.

Тренером виступив волонтер Центру психологічної служби, студент-магістр спеціальності “Соціальна робота” факультету педагогіки та психології Дмитро Корольов.

Гра дозволила кожному учаснику проявити індивідуальність, творчість, особисті лідерські якості, отримати увагу групи.

Гра, націлена на прояв внутрішньої свободи студентів, креативності та спонтанності, допомогла усунути психоемоційні межі, психофізичні комплекси, сприяла поліпшенню комунікативного досвіду, самооцінки і самосвідомості.