Бер

«Вікові кризи дитини»

28 лютого 2020 року для студентів 1 курсу факультету дошкільної та початкової освіти було проведено теоретико-тренінгове заняття «Вікові кризи дитини та як вони проходять».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студентка 2 курсу спеціальності Психологія Наталія Телечкань.

На занятті учасники були проінформовані стосовно основних відмінностей та закономірностей вікових криз, програли ситуації характеристик поведінки дитини, що переживає кризу трирічного віку. Активно брали участь у мозковому штурмі та обговоренні.

Студенти зрозуміли, що вікові кризи мають дуже велике значення для психофізіологічного розвитку дитини. Кризи допомагають нам зростати і розвиватися, краще впізнавати себе, свої можливості і особливості.