Бер

«Позитивна самопрезентація»

28 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби відбулося тренінгове заняття зі студентами 2, 4 курсів спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології, 100 К групи механіко математичного факультету, 128 та 228 групи спеціальності «Початкова освіта» факультету дошкільної та початкової освіти на тему «Позитивна самопрезентація».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студентка 3 курсу, практикантка Вікторія Проніна.

Мета тренінгу: освоїти навички самопрезентації, а також виявити причини виникнення невпевненості при самопрезентації.

На занятті учасники мали можливість освоїти навички успішної само презентації, сформували позитивний імідж у сфері спілкування. За допомогою практичних вправ розвинули навички впевненості в собі, а також осмислили основні бар’єри здійснення публічної та соціальної взаємодії.