Бер

«Візуальна психодіагностика»

2 березня 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету був проведений тренінг “Візуальна психодіагностика” для студентів 217 К/Б групи спеціальності “Психологія”, 264 групи спеціальності “Історія та археологія”, 274 та 374 групи спеціальності “Політологія” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С.

Під час заняття учасники навчилися діагностувати особливості співрозмовника, працюючи в парах та групі, оволоділи навичками вербальної та невербальної комунікації.

В результаті тренінгу учасники оволоділи здатністю передбачати поведінку співрозмовника за вербальними і невербальними сигналами, розвинули навички встановлення більш продуктивних контактів при роботі зі співрозмовником.