Бер

Увага! Вакансії працевлаштування!

Адміністрація Миколаївської Дитячої Юнацької Спортивної Школи № 3 запрошує на роботу тренерів-викладачів з художньої гімнастики та футболу.

За детальнішою інформацією звертатись за телефоном: 0512-53-54-81

Адреса: м. Миколаїв, вул. Погранична 45

Адміністрація Миколаївської гімназії № 4, запрошує на роботу студентів та випускників університету на вакантні посади:

• вчителя української мови та літератури;
• вчителя французької мови;
• вчителя початкових класів.

За детальнішою інформацією звертатися за телефоном: 0512-41-36-25 – Тетяна Олексіївна

Адреса: м. Миколаїв, вул. Лазурна 48

Березанський ЗЗСО І-ІІІ ст. запрошує на роботу студентів та випускників університету, наявні дві вакансії вчителя інформатики.

За детальнішою інформацією звертатись за телефонами: 095-03-11-576 – Альона Сергіївна

Адреса: Миколаївська область, Березанський р-н, смт. Березанка, вул. Центральна 50

work_2