Бер

Модель ООН-2020 до 75-річчя Організації Об’єднаних Націй

28-29 лютого 2020 р. у Миколаєві відбулася ХІ регіональна Київська та І Миколаївська конференція Модель ООН – 2020.
Учасниками заходу стали понад 120 школярів міста, області та молодих дипломатів з Києва і Запоріжжя. Впродовж двох днів вони імітуватимуть роботу Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй через моделювання роботи комітетів цього органу, обговорюючи тему «Спільне майбутнє – спільними зусиллями». Усі учасники поділені на команди, кожна з яких представляє окрему країну.

Студенти-історики Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського представляли делегацію Швейцарської Конфедерації.

Склад делегації:
1. Сантар Руслана Вячеславівна, студентка 4 курсу історичного факультету спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія) (посол)
2. Обримба Євгеній Васильович, студент 4 курсу історичного факультету спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)
3. Бєляєва Карина Олександрівна, студентка 3 курсу історичного факультету спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)
4. Маснюк Владислав Русланович, студент 3 курсу історичного факультету спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)
5. Кучерявенко Давид Вячеславович, студент 4 курсу історичного факультету спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія)

Керівник групи: к.і.н., старший викладач кафедри історії Маринченко Ганна Миколаївна

28 лютого у сесійній залі міської ради відбулось відкриття конференції «Модель ООН. Миколаїв-2020».

Ініціатори – Київський ліцей бізнесу, школа №1 ім.Олега Ольжича, за сприяння Представництва ООН в Україні, Миколаївської міської ради.