Бер

Із дебютом, наші профорієнтологи!

5 березня 2020 року відбувся дебютний виступ профорієнтологів Миколаївського національного університету перед учнями загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26, з якою нас пов’язують спільні проєкти та товаришування.

Чудова ідея Олени Анатоліївни Кузнецової + завзяття команди студентів + підтримка всіх, кому цікаве студентське життя = готова «формула успіху» МНУ імені В. О. Сухомлинського. Ми вкотре за цей рік довели самим собі, що всі ідеї та файні думки можливо реалізувати!

Отже, ми маємо ще одну цікаву ланку у великій команді студентів-активістів, які прагнуть, аби родина нашого університету зростала і поповнювалась яскравими особистостями.

Щиро дякуємо за сприяння директорові та педагогічному колективу ЗОШ № 26, а за увагу та активну участь учням випускних класів!