Бер

«Усвідомлене батьківство»

3 березня 2020 року для студентів 155 та 165 групи Коледжу університету було проведено практичне заняття з елементами тренінгу на тему «Усвідомлене батьківство».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова

Під час заняття було обговорено такі питання:
• актуальність планування сім’ї;
• поняття «усвідомлене батьківство»;
• відповідальне ставлення до майбутніх взаємостосунків та стилі батьківської поведінки.

При виконанні вправ учасники працювали динамічно, натхненно висловлювали свої думки. Робота проходила у дружній невимушеній атмосфері.

Цікаво пройшли вправи «Що таке усвідомлене батьківство» та «Образ ідеальних батьків та дітей». Робота проходила в малих групах. Кожна група презентувала по декілька асоціацій, використовуючи метафоричні карти. Також було визначено поняття «сім’я», «усвідомлене батьківство», «планування сім’ї» та сформоване розуміння відповідального ставлення до створення сім’ї та народження дітей.