Бер

«Мафія. Тут викривають неправду»

3 березня 2020 року в рамках Центру психологічної служби зі студентами 108 Б групи, 218, 228 групи спеціальності Дошкільна освіта факультету дошкільної та початкової освіти, 100 Б групи механіко-математичного факультету, 167 К групи спеціальності «Спеціальна освіта. Логопедія», 217, 317, 417 групи спеціальності «Психологія», 597 груп спеціальності «Соціальна робота» факультету педагогіки та психології було проведено психологічну гру «Мафія. Тут викривають неправду».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова.

Під час гри були незабутні враження та яскраві емоції, була найкраща нагода ознайомитися з різними техніками та стратегіями гри. У процесі психологічної гри була можливість провести аналіз правил та провокацій у грі.

Студенти мали чудову нагоду зустрітися із друзями, здобути нові знайомства та цікаво провести час.