Бер

«У лабіринтах свідомості. Формування пріоритетів та цінностей»

5 березня 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету була проведена інтелектуальна гра на тему “У лабіринтах свідомості. Формування пріоритетів та цінностей” для студентів 217, 317 та 417 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології.

Тренером виступив волонтер Центру психологічної служби університету, студент магістр спеціальності “Соціальна робота” факультету педагогіки та психології Дмитро Корольов.

Завдяки цій грі учасники мали змогу визначити свої справжні цілі, виявити свої глибинні цінності та розставити життєві пріоритети, навчитися знаходити в собі необхідні ресурси і спрямовувати їх на реалізацію важливих цілей.

Заняття пройшло динамічно, інформативно та одному диханні, час тренінгу минув зовсім непомітно.