Бер

«Прийоми спілкування та методи виховання»

6 березня 2020 року для студентів 212 групи механіко-математичного факультету було проведено практичне заняття з елементами тренінгу на тему “Прийоми спілкування та методи виховання”.

Тренером виступила волонтер Центру психологічної служби університету Вікторія Осіпова.

Мета заняття: сприяти становленню компетентності шляхом усвідомлення і осмислення механізмів діалогічного спілкування та формування вмінь і навичок конструктивної взаємодії з дітьми.

Під час заняття учасники мали можливість усвідомити основні засади психічного розвитку дитини.
Були проінформовані щодо стійких стереотипних установок у сімейному вихованні.

За допомогою вправ студенти розширили і збагатили знання щодо ролі емоційної сфери у становленні особистості дитини та відпрацювати навички емпатійного реагування на дитячу поведінку, а також розвинули вміння будувати діалогічну взаємодію при вирішенні проблемних сімейних ситуацій.