Бер

«Сексуальність та Кохання»

12 березня 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету був проведений майстер-клас на тему “Сексуальність та Кохання” для студентів 167 групи спеціальності “Спеціальна освіта. Логопедія”, 217 та 317 групи спеціальності “Психологія”, 264 групи спеціальності “Історія та археологія”, 597 групи спеціальності “Соціальна робота” факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила волонтер Центру психологічної служби, сімейний системний психолог-консультант Осіпова Вікторія.
На занятті за допомогою метафоричних асоціативних карт студенти пізнавали нові, кращі межі власного Я.

За допомогою вправ розкривали чуттєвість – провідник у світ справжньої сексуальності та кохання.

Протягом майстер-класу велася досить жвава дискусія щодо важливості сексуального виховання, секретів жіночої та чоловічої сексуальності, а також біологічне значення сексуальності та кохання.

Студенти були дуже активними, відкритими один до одного та в затишній атмосфері провели чудово час.