logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського25
Бер
2020

Запрошуємо Вас до дистанційної участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ»

     Вельмишановні колеги, у зв’язку з впровадженням загальнонаціонального карантину, зазначений фестиваль-конкурс в цьому році буде проводитись тільки в дистанційній формі!

     Організаторами та засновниками Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ» (далі – фестиваль-конкурс) є Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, кафедра музичного мистецтва.

     Фестиваль-конкурс проводиться за підтримки ректорату університету на базі кафедри музичного мистецтва факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

     У рамках фестивалю-конкурсу реалізовується наукова тема МНУ імені В. О. Сухомлинського «Військово-патріотичне виховання молоді в освітньо-виховному просторі університету».

     Детальна інформація та реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/Xb4ewEjkoAihurgF8

     Форма отримання дипломів може змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Телефонуйте для уточнення. Просимо з розумінням віднестися до організації цьогорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ».

     Будьте здорові! Бережіть себе!

     З повагою, оргкомітет Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального виконавства “ЗЛАТОГРАЙ”.

Контактні дані
066-308-80-45, 067-512-48-25 Щербак Ігор Вікторович
shcher.i.v@gmail.com з позначкою в темі «ЗЛАТОГРАЙ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: