Бер
2020

Центр психологічної служби МНУ імені В.О. Сухомлинського в межах карантину пропонує проведення онлайн-консультацій

Центр психологічної служби МНУ імені В.О. Сухомлинського продовжує роботу та надає послуги індивідуального консультування студентам, аспірантам, викладачам та іншим співробітникам університету.

У зв’язку з упровадженням всеукраїнського карантину специфікою роботи Цетру психологічної служби є надання психологічної допомоги в онлайн режимі.

Запис на консультацію:
моб., Viber +38 066 941 20 36 – Гулькова Дар’я Сергіївна (керівник Центру психологічної служби)
Skype: live:d4cdeac0176d8445
Instagram – mnu.psikhologichna.sluzhba

e-mail: mnu.psikhologichna.sluzhba@gmail.com

Проведення заходів та індивідуальних консультацій проводяться згідно із заздалегідь запланованим графіком в онлайн режимі та узгодженим із керівником Центру психологічної служби.