Кві
2020

Оголошення щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Музичне мистецтво

Шановні учасники ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Музичне мистецтво!

У зв’язку з запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, уведенням карантину на всій території України, забороною відвідування закладів освіти її здобувачами, відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказу МОН від 16 березня 2020 р. №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», Листа  Міністерства освіти і науки України № 1/9-178 від 27.03.20 року «Щодо завершення 2019/2020 навчального року» повідомляємо, що «проведення олімпіади зі спеціальності Музичне мистецтво щонайменше переноситься на 2020/2021 навчальний рік або буде надалі скасоване».

Про будь-які зміни в проведенні олімпіади ми будемо повідомляти на сайті Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського.

Дякуємо усім учасникам, дуже сподіваємося на зустріч у наступному році. Будьте здорові!

Оргкомітет Олімпіади.