Кві

Онлайн тренінг «Робота з аудиторією та навички самопрезентації»

1 квітня 2020 року для студентів 1-2 курсів факультету дошкільної та початкової освіти, 1 курсу факультету фізичної культури і спорту, 1-3 курсів факультету педагогіки та психології, 3 курсу механіко-математичного факультету та 1 курсу факультету іноземної філології був проведений онлайн тренінг з навчальної програми Школи студентського тьюторства на тему “Робота з аудиторією та навички самопрезентації”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С.

Студенти мали можливість дізнатися, хто такий оратор та як зацікавити аудиторію?

На даному онлайн тренінгу були розглянуті “ключі” роботи з аудиторією, як подолати страх публічного виступу, вміння чітко бачити перед собою мету виступу, важливість психологічного настрою, фактори впливу на публіку, прийоми залучення аудиторії, структура і композиція виступу, бар’єри спілкування, ефективність самопрезентації.

Під час онлайн тренінгу учасникам була надана можливість на практиці застосувати отримані знання з ораторського мистецтва у вигляді прочитання скоромовок та виразного читання віршів, розвитку швидкого реагування на проблемну ситуацію шляхом розповіді сюжетів книг, фільмів, ілюстрацій та після чого кожен учасник отримав об’єктивну оцінку свого виступу з урахуванням усіх плюсів та мінусів.

Студенти активно приймали участь у занятті, були позитивно налаштовані та створювали невимушену атмосферу навіть в дистанційному режимі.