Кві
2020

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 013 Початкова освіта: маємо призове місце!

Вітаємо Тетяну Анатоліївну Кучеренко, магістра спеціальності 013 Початкова освіта, та Світлану Іванівну Якименко, наукового керівника та завідувача кафедри початкової освіти, з отриманням почесного диплому ІІ ступеня в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 Початкова освіта.

Темою наукової роботи є “Впровадження інтегрованого підходу до забезпечення змісту освітнього процесу в першому класі Нової української школи”.

Місце проведення ІІ туру – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.