Кві

Онлайн тренінг «Вербальні та невербальні способи спілкування»

3 квітня 2020 року для майбутніх студентських тьюторів був проведений онлайн тренінг на тему «Вербальні та невербальні способи спілкування» за програмою Школи студентського тьюторства.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Д.С.

Ця тема стала сьогодні необхідною та актуальною, тому що різноманітні ситуації в житті кожного дня вимагають багато зусиль на вирішення різних проблем, потребує певних знань у взаємодії з людьми, особливо з майбутніми першокурсниками.

Під час заняття учасники жваво обговорювали питання стосовно поняття вербального та невербального спілкування, її функції та структуру, схему процесу в спілкуванні.

За допомогою запропонованих практичних вправ оцінювалась особиста поведінка у знаходженні компромісу за допомогою методу Я-висловлювань, розглядалися ситуації, які можуть виникнути під час роботи зі студентами та як з них виходити, за допомогою метафоричним картам шукали свої переваги та недоліки в спілкуванні.

В кінці онлайн заняття всі учасники висловили позитивні побажання один одному.