logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


714 ДЕНЬ ВІЙНИ


08
Кві
2020

«Положення про студентського тьютора академічної групи в МНУ імені В. О. Сухомлинського. Основні права та обов’язки»

     07 квітня 2020 року для Школи студентського тьюторства відбулася друга лекція «Положення про студентського тьютора академічної групи в МНУ імені В. О. Сухомлинського. Основні права та обов’язки»

     Лектор: голова Студентської ради університету Михайло Кабаль.

     Сучасна ситуація в освіті потребує нових підходів до змісту, форм, технології організації виховної роботи куратора. За таких умов статус куратора академічної групи у ВНЗ України, зміст його діяльності, характер стосунків зі студентами змінюється.

     Минулого року стартував проект Студентського тьюторства, який увінчався успіхом серед студентів-першокурсників, до яких були прикріплені студентські тьютори.

     В англійських університетах традиційно виховну роль виконував тьютор, а в Україні вихованням молоді опікується куратор академічної групи. У деяких аспектах функції та обов’язки тьютора та куратора збігаються, але є певні відмінності.

     Сьогодні саме цьому було і присвячено лекцію. Михайло Кабаль досить лаконічно та змістовно окреслив основну діяльність роботи студентського тьютора, його права та обов’язки. Наочно продемонстрував положення щодо студентського тьюторства та розповів про власний досвід роботи як студентського тьютора.

     Студенти активно брали участь у лекційному занятті, ставили питання. Була створена душевна та невимушена атмосфера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  1. Оксана Олексюк Відповіcти
    Молодці! Дуже рада бачити своїх студентів у команді молодих тьютерів!

Залишити відповідь

*