Кві

«Лідерство та цілепокладання»

10 квітня 2020 року був проведений онлайн тренінг на тему: «Лідерство та цілепокладання» зі студентами Школи студентського тьюторства.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Сьогодні під час онлайн заняття учасники розглянули питання стосовно лідерства та основних якостей, класифікацій та характеристик лідерів.

За допомогою практичних вправам студенти проаналізували різні ситуації щодо того як і яким саме чином як студентському тьютору виокремлювати потенційних лідерів та як ставити правильні цілі.
Також взяли на замітку методику за допомогою якої можна поглянути на ситуацію з різних точок зору, об’єктивно сприймаючи всі «плюси та мінуси», а також розтавити правильно пріоритети для досягнення поставленої мети.

Дякую учасникам за активну участь, дружню атмосферу та відкритість новому!