Кві
2020

«Переваги і недоліки роботи студентського тьютора та досвід розв’язання суперечок»

14 квітня 2020 року для студентів Школи студентського тьюторства була проведена лекція в режимі онлайн на тему “Переваги та недоліки роботи студентського тьютора та досвід розв’язання суперечок”.

Лектором виступила студентський тьютор Наталія Беженарь.

На онлайн-лекції студенти ознайомилися зі структурою роботи студентського тьютора і алгоритмом дій тьюторства, сучасним підходами в роботі з першокурсниками, а також отримати підтримку від лектора.

Під час заняття студенти розглядали вирішення конкретних ситуацій, а також дізналися про досвід тьютора, основні переваги та недоліки, практичні рекомендації щодо роботи з першокурсниками.