Кві

«Мотивація та активна життєва позиція»

15 квітня 2020 року було проведено онлайн тренінг на тему: «Мотивація та активна життєва позиція» для учасників Школи студентського тьюторства.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова.

На занятті за допомогою цікавої дискусії, групової та індивідуальної роботи учасники мали можливість:
– зрозуміти, чим повинне бути наповнене життя студентського тьютора при взаємодії зі студентами;
– зрозуміти, які саме обмеження і з якої сторони вони можуть впливати на взаємодію, прояв активної життєвої позиції; визначили, що може при цьому виступати ресурсом;
– зрозуміти, в чому особисто кожному необхідно удосконалюватись, щоб досягти бажаної мети – бути діючим студентським тьютором.

Дякую учасникам за щирість, активність та душевну атмосферу!