Кві

Лекція на тему «Робота з першокурсниками»

21 квітня 2020 року для учасників Школи студентського тьюторства була проведена лекція на тему “Робота з першокурсниками”.

Лектором виступила фахівець з роботи з першокурсниками Олена Морозан.

На лекції було розглянуто процес адаптації студента-першокурсника за участю студентського тьютора академічної навчальної групи. Розглянуто основні напрямки тьюторської роботи.

Олена Олександрівна наголосила щодо діяльності тьюторів, яка може визначатися функціями: інформативною, організаційною, комунікативною, яка контролює і творчу діяльність.

Учасники зрозуміли з виступу лектора Морозан О.О., що студентський тьютор повинен знаходиться в постійному діалозі зі студентською групою і з кожним студентом окремо, йому необхідно не просто знати про життєві труднощі студентів, а й бути готовим відреагувати на будь-яку життєву ситуацію.