Кві
2020

Методичний семінар з метою обговорення Концепції освіти дітей раннього та дошкільного віку

23 квітня 2020 року викладачами кафедри дошкільної освіти в он-лайн режимі було проведено методичний семінар з метою обговорення Концепції освіти дітей раннього та дошкільного віку. В обговоренні взяли участь д.пед.н., проф. Степанова Т.М., д.пед.н., проф. Трифонова О.С., к.пед.н., проф. Рогальська Н.В., к.пед.н., доц. Соколовська О.С., к.пед.н., доц. Лісовська Т.А., к.пед.н., ст. викл. Кардаш І.М., ст. викл. Курчатова А.В., викл. Тесленко С.О. Викладачі кафедри загалом схвалили запропоновану до обговорення Концепцію і надали свої пропозиції.