Кві

«Робота з проектами»

23 квітня 2020 року для учасників Школи студентського тьюторства був проведений підсумковий онлайн-тренінг на тему “Робота з проектами”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова.

На занятті також були присутні лектори (Олена Олександрівна Морозан та Наталія Беженарь) і проректор з науково-педагогічної роботи Олена Анатоліївна Кузнецов .

На занятті учасники розбирали, що таке проект, його основні складові та було поділено методом ранжування учасників на декілька груп, які повинні до середини травня показати створений проект на тему “Нові традиції та свята університету в дистанційному режимі”.

Цей захист буде зарахований як випускна робота майбутніх студентських тьюторів.

Дякуємо всім учасникам і лекторам за плідну співпрацю, активність та зацікавленість у пізнанні нового.