Вер

З днем народження, університете!

25 вересня 2015 року Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського відзначає 102-гу річницю від дня заснування та 97-му річницю від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського!

За роки своєї діяльності Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського пройшов славетний шлях. Історія, традиції та досягнення Університету свідчать про те, що навчальний заклад є одним із провідних у сфері підготовки фахівців на півдні Україні.

Найбільшою цінністю нашого університету є його працівники – вчені, викладачі, співробітники, які підтримують авторитет якісної освіти впродовж усіх років існування вищого навчального закладу.

В університеті забезпечується високий рівень підготовки фахівців, чому сприяє атмосфера наступності поколінь, творчого пошуку, самовідданості та ініціативи.

У цей знаменний день щиро бажаєю професорсько-викладацькому колективу, студентам, аспірантам, усім працівникам Університету міцного здоров’я, високих духовних злетів, невичерпної наснаги й творчого оптимізму, звершення всіх починань на благо рідної України.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями

ректор Будак Валерій Дмитрович