Кві

Методичний семінар «Компетентнісно спрямоване вивчення історії мови»

Карантин – не привід не проводити семінари кафедри української мови і літератури за графіком.

9 квітня 2020 року було проведено методичний семінар на тему «Компетентнісно спрямоване вивчення історії мови» (доповідач – доц. Баденкова В. М.)

Вивчення історії мови – це здійснення навчального діахронічного аналізу появи мови, розуміння особливостей становлення окремих мовних одиниць і явищ, усвідомлення еволюції принципів правопису.

У процесі підготовки майбутніх фахівців передбачено формування лінгвокультурознавчої, дослідницької компетенції, а також таких професійних компетентностей, як: знання провідних тенденцій та суспільно-політичних умов розвитку українського мовно-літературного процесу, системи поглядів дослідників на розвиток української мови в той чи інший період; розуміння проблем періодизації, які виникали на різних етапах розвитку мовознавчої науки у зв’язку з політизованими концепціями тощо.