Кві

ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАТАСТРОФА: ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ. ПАМ`ЯТАЄМО

Роковини трагічних подій на ЧАЕС стали предметом дискусії студентів факультету іноземної філології. В умовах дистанційного навчання 27 квітня 2020 року викладач кафедри англійської мови і літератури Світлана Нікіфорчук провела зі студентами 436 групи онлайн-обговорення причин та наслідків однієї з найбільших людських катастроф. Документальний фільм “Chernobyl – Surviving Disaster” BBC, цікаві факти про аварію у світлинах стали ще одним нагадуванням сучасникам про наслідки приховування правди. Цікаво, що обговорення відбувалося англійською та українською мовами. Хочеться думати, що такі заходи сприятимуть усвідомленню того, що Чорнобильська катастрофа – не лише урок минулого, а й пересторога на майбутнє.