Бер

Літературно-музична композиція «З весною Вас, любі жінки!»

4 березня на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулася літературно-музична композиція, присвячена Міжнародному жіночому дню під назвою «З весною Вас, любі жінки!».

Із вітальним словом до всіх присутніх звернулася декан факультету – Тетяна Михайлівна Степанова та привітала жіноцтво з прийдешнім святом весни!

Організатори заходу зі словами пошани звернулися до жінок-матерів, бо шануємо маму за її ласку й любов, за недоспані ночі й колискові пісні, за її тиху мову й лагідну вдачу, за науку, яка допомагає йти життям із високо піднятою головою.

Під час заходу звучали пісні про весну, жінку, її силу та вроду і про матусю – людину, яка є найріднішою і найкращою для кожної людини.

Організатори заходу торкнулися й теми жінки-захисниці, оскільки жінки нашої країни стали сьогодні на захист цілісності держави. Заради миру в країні, спокою діточок жінки стають військовослужбовцями, волонтерами та як медики зберігають життя бійців.

Любі наші, залишайтесь завжди привітними та молодими, енергійними та натхненими, життєрадісними та бадьорими!