Тра
2020

Шановні вступники до магістратури! Скасування додаткового фахового вступного випробування

Приймальна комісія Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського інформує, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30.04.2020 року № 1/9-228 та змін у Законі України «Про вищу освіту» від 16 січня 2020 року під час вступної кампанії 2020 року складання додаткового фахового вступного випробування не проводитиметься для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки). Відповідні зміни до Правил прийому Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського будуть внесені після завершення державної реєстрації змін до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році.