logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського06
Тра
2020

Шановні вступники до магістратури! Реєстрації вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ)

     Приймальна комісія Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського інформує про початок реєстрації вступників у магістратуру для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) з 9:00 12 травня.Повідомляємо електрону адресу Приймальної комісії, яка зазначена в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності ЄДЕБО, для отримання копій документів осіб, які бажають взяти участь у вступних випробуваннях: vstup@mdu.edu.uameh.mat.dekanat@gmail.comdekanat.pedpsih@gmail.com, in.fil.dekanat@gmail.com, а також номери телефонів, за якими вступник може отримати консультацію: +38 (0512) 76 89 99, +38 (098) 051 49 51 – приймальна комісія; +38 (066) 640 85 48 – координатор з питань реєстрації (ЄВІ) Колюнець Марина Сергіївна.

     Розклад роботи реєстраторів для реєстрації абітурієнтів магістратури для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови:

     Понеділок – субота – з 8:30 до 17:00.

     Неділя – вихідний.

     Обідня перерва – з 13:30 до 14:00.

     Слідкуйте за новинами на сайті http://mdu.edu.ua/?page_id=248

 

     Просимо ознайомитися з алгоритмом дій для реєстрації вступників для складання ЄВІ.

     Алгоритм дій для реєстрації вступників для складання ЄВІ

     Вступник для реєстрації на ЄВІ / ЄФВВ з іноземної мови, для подальшого вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня) має надіслати з 12 травня по 05 червня 2020 року на офіційну електронну адресу Приймальної комісії скановані копії (фотокопії) документів:

  1. Заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (далі – Анкета) (зразок додається);
  2. Документа, що посвідчує особу;
  3. Облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  4. Документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  5. Медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  6. Фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3-7розділу III Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за № 875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019року за № 1146/34117).
  7. Довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО)(додаток 3 до Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 квітня 2019 року № 441, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 квітня 2019 року за № 446/33417 (далі — Порядок); У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

     У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

     У тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

     Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканкопії екзаменаційного листка та в разі виявлення помилок звернутися до Приймальної комісії для з’ясування ситуації.

     Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

     Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність у Анкеті.


     Завантажити зразок заяви (PDF)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: