Тра
2020

Шановні абітурієнти! Інформація щодо можливості зміни для окремих випускників місця проходження ЗНО в 2020 році

Приймальна комісія Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського інформує, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 04.05.2020 року № 1/9-231 «Щодо можливості зміни для окремих випускників місця проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» для уникнення незручностей, які можуть виникнути під час добирання учасників зовнішнього незалежного оцінювання до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, здобувачам освіти, які навчаються в закладах загальної середньої освіти інтернатного типу, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти тощо та перебувають за місцем постійного проживання, що може знаходитися на значній відстані від населеного пункту, у якому розташований заклад освіти, буде надана можливість у період із 06 до 18 травня 2020 року внести зміни до реєстраційних даних щодо місця проходження тестувань випускникам, у яких:

– місце проживання і місце розташування закладу освіти, де вони здобувають повну загальну середню освіту, знаходяться в різних областях;
– місце проживання і місце розташування закладу освіти, у якому вони здобувають повну загальну середню освіту, знаходяться в одній області, але на відстані, що перевищує 150 кілометрів;
– механізм внесення змін до реєстраційних даних для окремих випускників 2020 року розміщено в «Кабінеті керівника закладу освіти».