Тра

З днем перемоги

Сімдесят п’ять років минуло з того часу як відгриміла найтрагічніша з усіх воєн. Минають десятиріччя за десятиріччями.

У хлопців та дівчат воєнного часу вже дорослі сини та доньки. А ті, хто народилися під час війни, стали набагато дорослішими за двадцятилітніх дідів і батьків, яким не довелося побачити своїх правнуків.

Але пам’ять про війну живе.

У 2010 році в університеті працювали понад 200 ветеранів війни і праці. Згодом не стало багатьох друзів, колег, однодумців.

Пропонуємо згадати разом наших викладачів-ветеранів, які зуміли зберегти для усіх безліч яскравих спогадів, що пов’язують між собою епохи.

Низький уклін Вам! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто не дожив до цих днів.

З повагою, Наукова бібліотека МНУ ім. В.О. Сухомлинського.