Тра
2020

Онлайн-захід, присвячений 75-річчю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня на факультеті дошкільної та початкової освіти було проведено онлайн-захід, присвячений 75-річчю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Студенти першого курсу спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта декламували вірші, розповідали про трагічні сторінки Другої світової війни. Окрасою заходу стали пісні у виконанні студенток Богачук Катерини та Поточенко Діани. Все далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни, але пам’ять про подвиги дідів та прадідів, їхню мужність і патріотизм залишаться в нашій пам’яті назавжди. Наш священний обов’язок берегти пам’ять про найстрашнішу війну усіх часів і більше ніколи не дозволити їй увірватися в наше життя.

Вже стільки літ і стільки зим,
Як відгримів той бій кривавий,
Вони ж ще там, на полі слави ,
Уклін їм, мертвим і живим!
Спасибі вам, сивоголові,
Вітчизни-матері сини!
Немає правди у війні,
Вона лиш в мирі та любові!
Спинись, прислухайся на мить –
Кричать з вогню і мати, і дитина,
Хай буде мир, хай більше не горить
У пеклі війн твоє життя, людино!