Тра

Поки живемо, пам’ятаємо!!!

«Never again», «Ніколи знов» – ці фрази в канун Дня пам’яті та примирення стають зрозумілими кожній людині. Он-лайн зустріч, що організована 8 травня 2020 року викладачами кафедри іноземних мов з метою віддати шану українському народові, який відіграв непересічну роль у перемозі у Другій світовій війні, стала ще одним підтвердженням значимості та необхідності у пам’яті про ці події. Під час дистанційного заходу студенти – представники усіх факультетів університету підготували тематичні постери та презентації, натхненно звучали слова віршів у виконанні Влади Лазаренко (239 гр.), Ірини Пісьменної (107 гр.), переглянули кадри з фільму «Травень 1945. Миколаївщина пам’ятає», підготовленого Центральною міською бібліотекою імені М.Л.Кропивницького. Організатори заходу одержали чисельні відгуки від учасників про важливість таких подій для виховання у молоді шанобливого ставлення до історії Батьківщини та тих, хто її творив. Поки живемо, пам’ятаємо!!!