Тра

Шановні колеги та студенти, щиро вітаю вас із Днем науки!

Розвиток науки – запорука зростання держави, а науковці – це інтелектуальний потенціал нації, її майбутнє. Сьогоднішнє свято є вшануванням людей творчої праці, які постійно перебувають у пошуку нових ідей та відкриттів.

Пишаюся вченими Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, які спільною, злагодженою та наполегливою працею сприяють розвитку фундаментальної науки: фізики, математики, хімії, біології, філології, історії, психології, педагогіки, фізичної культури та спорту.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра й злагоди, творчого натхнення, нових відкриттів на славу науки для рідної України!

Ректор Валерій Будак