Тра
2020

11 травня 2020 року для студентів 2-4 курсів спеціальності “Психологія” та 167 групи спеціальності “Спеціальна освіта. Логопедія”, 597 групи спеціальності “Соціальна робота” був проведений майстер-клас онлайн на тему: «Казкотерапія. Вплив казкових героїв на життєвий шлях. Психологічний аналіз мультиплікаційних героїв».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова.

Мета: оволодіння новими прийомами рішення корекційних завдань із використанням казкотерапії в роботі практичного психолога та фахівців у роботі з дітьми та підлітками.

Під час майстер-класу студенти були проінформовані щодо теоретичних аспектів методу казкотерапії. Окреслили корекційні можливості використання казкотерапії в практичних заняттях як з дорослими, так і з дітьми. Ознайомилися з тестом-візуалізацією казкотерапії.

Активно обговорювали свої улюблені казки та ті, які не подобалися в дитинстві. Шукали свій шлях за допомогою аналізу улюблених казок. Цікавим для студентів було також аналіз із психологічної точки зору мультиплікаційних героїв.

Дякую всім за активну участь!