Тра

«Нові традиції та свята у стінах університету»

6 та 7 травня 2020 року з майбутніми студентськими тьюторами була проведена онлайн-конференція щодо захисту проектів студентських тьюторів.

Школа студентського тьюторства закінчила свою навчальну програму в кінці квітня цього року і для учасників було завдання (як випускна робота) створити проект на тему “Нові традиції та свята у стінах університету”.

Учасників було розподілено на 5 невеличких груп, в які входять студенти різних спеціальностей та факультетів.

Сьогодні студенти груп №3, 4 та 5 демонстрували свої ідеї щодо власних проектів, а потім розбирали всі переваги та недоліки під час захисту,.

Керівником Центру психологічної служби Д. С. Гульковою були надані рекомендації та деякі корективи у створенні проектів.

Сподіваюся на чудовий захист випускних робіт студентських тьюторів у травні-місяці.