logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


789 ДЕНЬ ВІЙНИ


07
Тра
2020

Онлайн-бесіда щодо психодіагностичної практики студентів

     Із 07 травня по 05 червня 2020 року в рамках Центру психологічної служби в режимі онлайн будуть проходити психодіагностичну практику студенти 3 курсу (317 та 327 груп) спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології.

     Студенти ознайомилися із Положенням про Центр психологічної служби, Концепцією та Планом роботи, а також з основними функціями та напрямками роботи.

     Керівником Центру психологічної служби Д. С. Гульковою було проведено онлайн-бесіду стосовно необхідних вимог у роботі практичного психолога в Центрі психологічної служби, які необхідно проводити індивідуальні дослідження, що включають у себе проведення дослідження, обробку результатів, аналіз та інтерпретацію даних кожної методики, складання загальної психологічної характеристики досліджуваного і розробку рекомендацій.

     Кожному із практикантів будн надано перелік тем для розробки тренінгових занять і групового дослідження, обробка результатів, аналіз та інтерпретацію даних.

     Було також обговорено основні правила та вимоги щодо психодіагностичної практики, основні моменти заповнення звітної документації та надана рекомендована література для проведення діагностичної та групової роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*