Тра

«Стоп агресії»

8 травня 2020 року зі студентами 217, 317,327,417 групи спеціальності “Психологія”, 597 групи спеціальності “Соціальна робота”, 167 групи спеціальності. “Спеціальна освіта. Логопедія” факультету педагогіки та психології був проведений майстер-клас онлайн на тему “Стоп агресії”.

Тренером виступила студентка магістр спеціальності “Психологія” Світлана Макушева.

Мета заходу: зменшення агресивності через розвиток комунікативних навичок, соціальної компетентності, рефлексії і позитивних способів дії в різних конфліктних ситуаціях.

Під час майстер-класу студенти розвивали комунікативні вміння, закріплювали навички безконфліктного спілкування, сприяли зниженню вербальної і фізичної агресивності, за допомогою практичних вправ мотивували учасників до аналізу власних вчинків, навчилися безпечним способам вираження агресії.

Учасники активно брали участь у занятті, були відкритими та чудово справлялися із завданнями, які надавалися тренером.